Sala weselna - Poznań

Zawarcie związku małżeńskiego to doniosły i przełomowy moment w życiu, a jednocześnie powód do radości, którą Nowożeńcy dzielą z najbliższymi osobami w czasie uroczystości ślubnej, po której następuje niezapomniane wesele.

Zapraszamy serdecznie do organizowania w Hotelu Zieleniec przyjęć weselnych, gwarantując profesjonalną obsługę, wspaniałą kuchnię i doskonałe warunki do szampańskiej zabawy, do której przygotowana jest nasza elegancka poznańska sala weselna.

Hotel Zieleniec położony jest w pięknej okolicy, otoczony lasem zapewnia spokój i poczucie prywatności. To wymarzone miejsce na zwieńczenie tego radosnego, pełnego magii i romantyzmu dnia. Młoda Para wraz z Gośćmi weselnymi będzie czuć się u nas komfortowo nie tylko dzięki przepięknej lokalizacji obiektu, ale także za sprawą fachowej i życzliwej obsługi całego personelu.

Przyjęcie weselne organizowane jest z najwyższą starannością, sala weselna posiada specjalnie zaaranżowany na tę okoliczność wystrój, w którym wiodą prym świece i kwiaty, a wyborne menu przygotowane przez mistrzów kuchni zachwyci wszystkich Gości.

Po udanej całonocnej zabawie na Gości weselnych czekają komfortowe pokoje, a dla Nowożeńców w prezencie od Hotelu Zieleniec przygotowany jest Apartament dla Młodej Pary.

Hotel Zieliniec ul. Sarnia 23
61-058 Poznań
tel. +48 61 870 91 66
kom. +48 504 128 137
e-mail: info@hotelzieliniec.pl